همراه گرامی نت پو

لطفا به موارد ذیل جهت استفاده هرچه بهتر از خدمات فروشگاه نت پو توجه فرمائید بدیهی است ثبت نام در سایت و سفارش خرید به منزل پذیرش کلیه قوانین و مقررات از سوی مشتری است.

1-     اصول کلی فعالیت فروشگاه نت پو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اعم از قانون تجارت ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و طبعا مشتری فروشگاه نیز باید از این قوانین بالادستی تبعیت نماید .

2-     هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه نت پو استفاده می نمایید و در بستر الکترونیکی خریدی را ثبت می نمایید متقابلا به نت پو اجازه می دهید از طریق بسترهای مختلف اعم از پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی به شما اطلاع رسانی لازم را بنماید .

3-     مشتری با ثبت آدرس ایمیل و تلفن در پروفایل شخصی خود اذعان می نماید که این اطلاعات مربوط به شخص وی می باشد و متعلق به فرد دیگری نیست

4-     فروشگاه نت پو ممکن است از طریق بسترهای ذیل با شما ارتباط برقرار کند و اطلاعات خرید شما را بصورت لحظه ای دراختیارتان قرار دهد بنابر این هرگونه ارسال خبر و پیام از سایر راههای ارتباطی به نام این فروشگاه تخلف می باشد و از مشتریان محترم درخواست می گردد مراتب را در اسرع وقت با ما در میان بگذارند .

تلفن های تماس : 44954001 الی 3

ایمیل : sales@netpoo.ir

پیامک : 30006271

پشتیبانی همراه : 09351441701

شبکه تلگرام : 09351441701

5-     فروشگاه نت پو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و تعهد می نماید در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

6-     همه تصاویر، متون و... که درون سایت قرار دارد جزئی از اموال فروشگاه نت پو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس ،در انحصار نت پو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نت پو محفوظ می‏‌دارد

7-     در صورت استفاده از هر یک از خدمات نت پو، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

8-     با توجه به ماهیت محصولات نت پو که بیشتر مناسب افراد زیر 18 سال می باشد در صورتی که این افراد قصد خرید از سایت را دارند می‌‏بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند. و با توجه به اینکه امکان کنترل سن مخاطب برای این فروشگاه فراهم نمی باشد مسئولیت این موضوع مستقیما بر عهده مشتری می باشد.

9-     نت پو به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش گذاری می دهد . اما بررسی ، ثبت و ارسال سفارشات در روزهای کاری یعنی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 12 انجام خواهد شد .

10-نت پو نهایت تلاش خود را به کار می برد تا در صورتی که موجودی یک کالا در انبار به پایان برسد در اسرع وقت تغییرات لازم را در سایت اعمال نماید . اما با این وجود با توجه به تنوع کالاها و ثبت سفارشات هم زمان ، در صورتی که موجودی محصولی در نت پو به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه پرداخت شده احتمالی برای نت پو محفوظ است و یا مشتری می تواند کالای به اتمام رسیده را با محصول دیگری جایگزین کند

11-در صورت سفارش همزمان چند مشتری و اتمام کالا ، اولویت با مشتری است که زودتر اقدام به ثبت سفارش نموده باشد

12-در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری عینا به حساب مشتری واریز خواهد شد .

13-در صورت بروز هرگونه خطای انسانی یا سیستمی در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت نت پو ، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری ، برای نت پو محفوظ است . فروشگاه نت پو در این موارد در اسرع وقت نسبت به استرداد وجوه دریافتی احتمالی اقدام خواهد نمود و مشتری با ورود به سایت نت پو می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت .

14-کاربران باید هنگام خرید کالا ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل تکمیل کنند . بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابر این درج آدرس ، ایمیل و شماره تماس همراه و ثابت توسط مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

15-مشتری به نت پو اجازه می دهد برای کنترل صحت و قطعیت سفارش ثبت شده با وی تماس گرفته و جهت کنترل بیشتر ، اطلاعات تکمیلی بیشتری از مشتری درخواست نماید .

16-اگر مبلغ سفارش بصورت آنلاین پرداخت شده باشد تحویل گیرنده می بایست الزاما در زمان دریافت کالا کارت شناسایی معتبر ارائه نماید .

17-با توجه به ثبت سیستمی سفارش به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد و یا تغییر مشخصات فاکتور مانند نام خریدار و ... وجود ندارد .

18-تحویل سفارش در اماکن عمومی مانند خیابان ، رستوران ، کافی نت ، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس محل تحویل دقیق و قابل استناد باشد .

19-تحویل سفارش در ادارات و اماکن عمومی به افرادی که در آن محل ها کار می کنند تنها زمانی صورت خواهد پذیرفت که با ارائه مدرک متناسب اشتغال مشتری در آن مکان برای نماینده نت پو محرز گردد.

20-نت پو همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها را در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و نت پو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

21-آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض حداکثر 3 ساعت پس از تحویل سفارش به فروشگاه نت پو اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش نت پو ارسال شود.

22-در مورد کالاهایی که با پیک این فروشگاه ارسال می شوند . با توجه به ماهیت کالاهای فروشگاه نت پو مشتری موظف است در هنگام تحویل صحت کالاهای دریافتی اعم از تعداد ، عدم خرابی ظاهری و ... را بررسی و رسید تحویل را امضاء نماید . بدیهی است پس از امضاء رسید امکان استرداد کالا فراهم نمی باشد . اما در مورد کالاهایی که توسط پست ارسال می گردند مسئولیت تحویل سالم کالا برعهده شرکت پست می باشد و مشتری می تواند در صورت مواجهه با کالای معیوب با نت پو جهت دریافت خسارت از شرکت حمل و نقل تماس بگیرد .

23-نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند. تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و نت پو مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین نت پو مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.